Laagri kava

Meelespea lapsevanemale:

1. Palume mitte tulla, kui laps tunneb ennast haigena
2. Palun teatage mulle, kui lapsel on ohtlikku allergiat või erivajadusi
3. Iga laps peab kaasas kandma ühistrantspordi rohelist kaarti. Kui seda lapsel ei ole, siis mõni euro sularaha.
4. Lastel võib olla kaasas isiklik taskuraha, kui nad soovivad poest midagi osta.
5. Väärtuslikud esemed palun jätta koju. Rahakott ja telefon olgu kogu aeg enda juures või anda minu kätte hoiule.
6. Lapsed tohivad minna Männiku karjääris vette, kui kirjutate sellest meie meilile või helistate.
7. Minu telefon on 5651383

Kõik kiiret vastust ootavad küsimused helistamise teel minule.

Laagri kava:

Esmaspäev

9:00-10:00 kogunemine Pärnu mnt 344. Suupisted, tutvumismäng. Laagri raha valmistamine. Keraamika. Vastavalt soovile saab valmistada laternaid, kausse või kruuse. 
12:30-13:00 lõuna ja väike puhkus. Edasi saab veel keraamikat teha või mängida. Otsime üles karika. Siis edasi Nõmme turule. Seal maalime ja mängime. Siis tuleme tagasi Pärnu maanteele ja maalime klaasi. Pool tundi enne lõppu avame poe.

Teisipäev

Kogunemine alates 9:00-10:00, portselani maalimine. Seejärel suundume Linnahalli juurde
merd ja selle ümbrust joonistama. Lõunasöök. Hüppame läbi Balti jaama turult. Siis tagasi Pärnu maanteele kus harjutame illustratsioonide joonistamist. Jäätisemüük.

Kolmapäev

Tekstiilipäev. Valikus suvepluus, kaisuloom, linik või seljakott.  Lõunaks läheme Skoone bastionile, seal on piknik ja vanalinna maalimine. Tagasi tuleme Pärnu maanteele ja teeme väikesed autoportreed. Päeva lõpetamine Pärnu mnt. 344.

Neljapäev

Päeva alustame keraamika maalimisega, seejärel sõidame Männiku karjääri. Buss väljub 11:32 ja kohale jõuame kell 12. Kell 12:30 on lõuna ja siis on miniatuursete maalide maalimine. Tueleme tagasi Pärnu maanteele ja maalime puidust kandikuid.

Reede

Hommikul lõpetame oma pooleliolevad tööd. Siis sõidame otse Helina koju Kaevu 7, kus teeme vabaduse teemalise installatsiooni. Mängime ja joonistame. Lõuna on 13:30. Kell 15:00 algab laagri lõpetamine, sööme magusat ja jagame laiali tehtud tööd. Laagri lõpp kell 17:00 koos Mimmi kaunistamisega (bodyart).