TÖÖTOAD

Minu töötuba sobib kõikidele vanustele. Tegemist on lõbusa ja seltskondliku ajaviitega, mis aitab lõõgastuda. Võite leida endas seni varjatud andeid. Samas on see hea võimalus valmistada mõnele oma lähedasele eriline kingitus. Vahva on koos oma kaaslastega mõneks eriliseks sündmuseks kujundada päris oma tass, kauss või taldrik, mis ka edaspidi meenutab seda olulist kuupäeva. Värvid on valmis segatud ja mina juhendajana annan nõu, kuidas täpselt soovitud tulemust saada. Kõik osavõtjad on alati hakkama saanud ja kõige suuremad kahtlejad on tihti kõige huvitavama tulemuse saanud.
Töötoas osalejad saavad maalimiseks kasutada nii valget kui ka ettejoonistatud portselani. Töötoa puhul on selle optimaalseks kestvuseks kuni 4 tundi. Loomulikult leidub neid, kes soovivad kauem kunstiloominguga tegeleda või pikemalt ruumi kasutada. Iga lisatund maksab €25. Kohv, tee ja maitsestatud vesi on kõikidel kursustel hinna sees, lisaks on võimalik tellida menüü, karastusjoogid ja vein. Samuti võite tellida endale teenuse gateringi firmadelt. Toidud ja joogid võite ka ise kaasa võtta.
Töötubade toimumise koht on Tallinnas, Rahumäel, Sihi tänav 37A.
Töötoa hind on alates €300 ja see sisaldab 20 eset (kruus, 16 cm kauss või 19 cm taldrik). Lõplik summa sõltub maalitud asjade kogusest. Maalitavate asjade hinnakirja näete siin.
Kui soovite tellida töötuba, täitke allpool olev vorm ja saatke meile. Eelnevalt saate vaadata kalendrist, kas teile sobiv kuupäev ja kellaaeg on vaba.
Email again:
Töötuba broneerides
Broneerimistasu